Sign in

I have forgotten the password

I am here for the first time and I want to register

Added to the basket

Pcs.

Code: RB308

SPIDER CROSS LINER version Lite - k okamžitému odběru

Nejmenší model dálkově řízené svahové sekačky SPIDER v unikátním propojení vysoké výkonnosti a uživatelské přívětivosti.

You can order this spare part through our distributor network.

If you are SPIDER distributor , sign in or register to purchase the spare parts.


Product description

Nosné části jsou vyrobené z vysoce kvalitního materiálu, který propůjčuje sekačce ideální váhu pro sečení jak okrasných ploch, tak neudržovaných terénů. CROSS LINER si hravě poradí s náročným terénem a otočí se kolem své osy díky smykovému otáčení a unikátnímu pohonu kol. Stroj není nutné otáček, seče všemi směry a jednoduše si tak můžete přejet do dalšího řádku. Promyšlená konstrukce z hliníkových slitin Vám umožní sekačku snadno překlopit do servisní polohy na bok, čímž se rychle a jednoduše dostanete do prostoru žacího ústrojí a zároveň díky servisní poloze můžete ušetřit místo pro zimní uskladnění.

Univerzální použití

Ideální zařízení pro sečení jak svažitých, tak rovných terénů. CROSS LINER dokonale kopíruje terén díky plovoucímu podvozku a je velmi dobře manévrovatelný. Zanechává za sebou vždy perfektně zastřižený trávník, a to i v místech, kde se vyskytuje velké množství překážek. Jeho velikost mu dovoluje snadný průjezd pod solárními panely. Sekačka je šetrná k půdnímu krytu, nízká hmotnost a unikátní systém řízení nezpůsobují erozi půdy. S pomocí stabilizačního navijáku sekačka zvládne svahy min. o sklonu do 40°v závislosti na terénu. 

Suitable for models

Select a country of delivery and currency

Recommend to a friend

Načíst

Question about the product

SPIDER CROSS LINER version Lite - k okamžitému odběru

Načíst